Завантаження...

Наші напрямки

Зір - є одним почуттів, завдяки якому ми щодня отримуємо понад 80% інформації про навколишній світ. Кращий офтальмолог м.Тернополя, у медичному центрі «NeoClinic», проводить комплексну діагностику, підбере необхідне лікування і допоможе відновити зір.

Детальніше

Якщо Ви: повернулись із закордону або плануєте подорож; контактували із людиною, у якої виявлено коронавірус; маєте підозру, що могли перенести COVID-19 в легкій або прихованій (безсимптомній) формах; чекаєте на госпіталізацію в стаціонар; маєте симптоми COVID-19, то у медичному центрі «NeoClinic» можете зробити забір біоматеріалу для здачі ПЛР та ІФА тестів.

Детальніше

Здоров’я — це запорука природної краси та привабливості жінки, повноцінного та успішного життя, гармонійних сімейних стосунків. Регулярні консультації лікаря гінеколога допоможуть зберегти його якнайдовше.

Детальніше

Ультразвукова діагностика на даний момент безпечний та один із найточніших методів у медицині, що дає повну інформацію про стан організму та виявляє можливі відхилення. Отримайте вичерпну інформацію про своє здоров'я на новітньому обладнанні у нашому медичному центрі.

Детальніше

Вакцинація – була і залишається найефективнішим способом захисту від інфекційних захворювань. Вона потрібна для захисту Вас та Вашої дитини.

Детальніше

Постійно купують ліки в Україні близько 40% дорослого населення, а займаються самолікуванням понад 50% людей. Однак світова практика свідчить, що безпечних ліків не буває та самолікування є шкідливим. Записуйтесь на консультації до провідних спеціалістів.

Детальніше

Здача аналізів є першим кроком для визначення стану здоров’я організму вцілому, пошуку можливих порушень в роботі чи ранньої діагностики захворювання. У багатофункціональному медичному центрі «NeoClinic» Ви та Ваші дітки можете здати повний перелік лабораторних досліджень.

Детальніше

Здоров'я дитинки - найцінніший скарб батьків. У МЦ "NeoClinic" для найменших пацієнтів працює команда висококваліфікованих дитячих лікарів,які готові підтримати та допомогти!

Детальніше

17.9 млн людей у світі помирає щорічно від серцево-судинних захворювань (31 % усіх смертей). Серцево-судинні захворювання – це найсерйозніший фактор ризику при COVID -19. 

Детальніше

Масаж - це корисна процедура для тіла, яка ще й є приємною. Не відмовляйте собі у ній! Спеціалісти МЦ «NeoClinic» пропонують Вам найрізноманітніші техніки масажу.

Детальніше

Проявіть турботу до власного здоров’я та здоров’я близьким Вам людей. У випадку появи будь-яких проблем зі здоров’ям зверніться до лікаря, адже саме лікар надасть найбільш дієву допомогу!

Детальніше

Якщо у Вас утруднене дихання, скаржитесь на болі в горлі або у вусі, спостерігається хропіння і нерівне дихання під час сну, часті виділення з носа, є підозра на зниження слуху, то вам обов'язково потрібно звернутися за консультацією до отоларинголога. У МЦ «NeoClinic» працюють найкращі лікарі для дорослих та дітей.

Детальніше

УЗД вен нижніх кінцівок – процедура, яка дозволяє визначити стан судин, виявити можливі патології на ранніх стадіях, що значно полегшує і пришвидшує лікування захворювань вен. УЗД вен призначають при різних захворюваннях ніг.

Детальніше