Завантаження...

Check-up

Подбати про здоров’я малюка тепер ще простіше разом із МЦ «NeoClinic». Пропонуємо провести комплексне обстеження, яке допоможе визначити стан здоров’я та розвитку Вашої дитинки. Ваш найдорожчий скарб у надійних руках!

Детальніше

Здоров’я Ваших діток є надзвичайно важливим! Комплексне обстеження визначить сьогоднішній стан здоров’я та допоможе попредити неприємні ситуації в майбутньому.

Детальніше

Саме час перевірити власне здоров’я! Щорічне комплексне обстеження - це своєчасна інформація про свій стан здоров’я та можливість діагностувати/попередити хвороби ще до того, як вони проявили себе клінічно.

Детальніше

Чекап – це можливість виявити чимало небезпечних захворювань на стадії, коли вони не становлять загрози для життя та досягнути швидкого одужання. Подбайте про власне здоров’я сьогодні!

Детальніше

Профілактичне обстеження дасть можливість виявити захворювання на стадії, коли вони не становлять загрози для життя та допоможе запобігати їх загострення. Сheck-up - запорука активного та працездатного способу життя. Добре почувайтесь та насолоджуйтесь життям!

Детальніше

Після 40 років значно підвищуються ризики ураження серця, судин, органів травлення та сечостатевої системи. Саме час подбати про власне зодоров’я!

Детальніше